Автономне енергозабезпечення будинку — майбутнє вже сьогодня

Багато сказано і написано про альтернативну енергетику, прийнято законопроектів та проведено новітніх досліджень. Зміни в енергетиці під знаком «зелених» раніше б затягнулися на десятки років, однак в дійсності вкладаються в одне десятиліття. Еко-мейнстрім, розпочавшись з масового виробництва електромобілів компанією Tesla, сьогодні вже охопив всіх найпотужніших автовиробників світу і продовжує набирати оберти в розрізі інших галузей діяльності нашої цивілізації. Одночасно росте попит на різноманітні системи альтернативної енергетики, від вітрових турбін, до сонячних панелей для приватного використання.

В глобальному розрізі всі ці еко-тренди на виході призведуть до зниження числа електростанцій що працюють на спаленні вуглю та інших енергоресурсів, дозволять зменшити об’єми споживання бензину, газу та дизтоплива, швидкими темпами зменшити забруднення атмосфери та повернути екологію Землі до природнього балансу. Що важливо, еко-тренди привернули увагу не тільки активістів Greenpeace, але й людей байдужих до питань забруднення екології, адже альтернативна «зелена» енергетика має одну безумовну перевагу – вона дозволяє при одноразових великих вкладеннях в перспективі отримати безкоштовну електроенергію на багато десятиліть вперед.

Одне важливо – не тільки накопичити кошти для закупівлі сонячних панелей, обладнання і стабілізаторів, інверторів, акумуляторів, але й знайти компанію, котра б змогла організувати правильне електроживлення всієї системи. На цей випадок ринок вже сьогодні пропонує як системи для самостійного розгортання сонячних електростанцій для власного енергозабезпечення, так і готові рішення, що встановлюються «під ключ» із гарантією від виробника на 20 і більше років. Своя власна сонячна електростанція не потребуватиме сервісного обслуговування чи зовнішнього втручання в алгоритми своєї роботи, та дозволить перевести на електрику всі системи будинку, від нагріву води в електрочайнику чи перегляду телевізора, до обігріву приміщень взимку та приготування їжі на індукційній плиті.

Последняя редакция: 2019-02-19
Публикации на тему:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.