Розбився сматрфон: чи варто ремонтувати?

Неймовірна популярність новомодних смартфонів змушує нас стикатися не тільки із задоволенням, отриманим від їх використання, а й з такими проблемами, як «тріснув екран телефону» і тому подібними. Сучасні смартфони мають вражаючий функціонал і являють собою дуже складні пристрої, що складаються з безлічі деталей. Коли телефон вдаряється об землю, найчастіше він розбивається — найбільш поширеною поломкою в такій ситуації є тріснутий екран або сенсорна панель, але це далеко не єдина поломка з якою ви можете зіткнутися якщо розіб’єте телефон. Самостійно полагодити телефон, який розбився, майже неможливо по безлічі причин про які ви дізнаєтеся в цій статті, тому найоптимальнішим рішенням є звернення в сервісний центр.

Найбільш поширені поломки в розбитих телефонах, які неможливо усунути без допомоги професійного майстра

Як вже було сказано вище, дуже частою, але далеко не єдиною поломкою є пошкодження екрану або сенсорної панелі. Таку поломку часом можна усунути самостійно, замінивши вузол що вийшов з ладу на новий, замовивши екран або сенсорну панель в інтернеті. Але часто при спробі замінити екран самостійно, люди пошкоджують інші деталі що призводить до нових несправностей, з якими зможе впоратися тільки досвідчений майстер.

Найстрашніше, що може статися з телефоном після падіння — це розрив доріжки в середині плати. Ця поломка лагодиться, зазвичай, тільки заміною всієї плати телефону, що, по суті, можна прирівняти до покупки нового телефону. Від старого телефону залишається тільки корпус, екран, шлейфи та динаміки з мікрофонами. Але і це буває вигідно, так як у деяких моделей основну вартість телефону задає екран. Але бувають і виключення — деякі плати вдається відновити за допомогою спеціального обладнання.

Менш страшне, що може статися з телефоном при падінні — це пошкодження будь-якої мікросхеми, яких в телефоні немало, від процесора, флешок, контролерів живлення, до радіоперемикачів і високочастотних мікросхем, які відповідають за зв’язок телефону з мережею. У цьому випадку основна складність полягає в пошуку причини несправності. Виконати діагностику, знайти деталь телефона, що вийшла з ладу і відремонтувати її можна використовуючи тільки спеціальне діагностичне і ремонтне обладнання.

Якщо ваш телефон розбився, то можете звернутися за допомогою в сервісний центр «Контакт» — наші майстри здатні знайти і усунути несправність будь-якої складності. У нас є оригінальні запчастини фактично для всіх існуючих телефонів як від самих популярних, так і від не надто популярних брендів, тому після ремонту в нашому сервісному центрі ваш розбитий телефон буде виглядати і працювати як новий.

Последняя редакция: 2020-08-04
Публикации на тему:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.