Світлодіодна стрічка 220 Вольт

Світлодіодна стрічка 220В. Вигідно придбати на ledstorm.ua

Світлодіодна стрічка 220В. Вигідно придбати на ledstorm.ua

Якщо ви на цій сторінці, то вам явно набридло морочити голову з трансформаторами і блоками живлення для лід стрічок, які в основній своїй масі, працюють від напруги дванадцять Вольт, а значить, не сумісні з побутовими розетками безпосередньо. І для стабільної роботи таких пристроїв доводиться йти на хитрощі — підключення зовнішніх перетворювачів, що знижують напругу мережі до прийнятних значень. А це не тільки ускладнює підключення, але і збільшує підсумкову вартість стандартної енергозберігаючої світлової стрічки.

Але сучасні інженери придумали рішення цієї проблеми, яке ми раді представити — світлодіодна стрічка 220 Вольт, маркування якої вказує на робочу напругу цього пристрою. Забудьте про будь-яких додаткових пристроях і знімних трансформаторах. Просто включайте її в розетку і насолоджуйтеся якісним освітленням, адже за всіма параметрами 220V стрічка відповідає світовим стандартам і має:

  • високу енергоефективність;
  • запас робочого часу до п’ятдесяти тисяч годин;
  • гарантію стабільної роботи до п’ятнадцяти років;
  • просту і надійну систему монтажу;
  • потужні світлодіоди.

Лід стрічка 220 Вольт: застосування

Технічно енергозберігаючі стрічки представляють собою провідну плату, на яку припаяні світлодіоди. Ці елементи можуть бути різними як за потужністю, так і за кольором, що обумовлює області застосування цих пристроїв. Знизу плати знаходяться монтажні кріплення, а ізоляція виконана силіконовим герметиком. Також існують спеціальні прилади (пульти управління), за допомогою яких проводиться тонка настройка світіння стрічок — регулюється сила світлового потоку, відтінки (якщо діоди різнокольорові) і інтенсивність.

В основному лід стрічка 220 Вольт застосовує в наступних випадках:

  • основне побутове освітлення;
  • підсвічування елементів інтер’єру — дзеркал, полиць, шаф, арочних переходів і ніш;
  • освітлення підвісних конструкцій, натяжних стель і декоративних фонтанів або скульптурних груп;
  • надання різних ефектів банкетним залам;

Також, завдяки високим показникам герметизації, такі прилади користуються популярністю при установці зовнішніх рекламних щитів, буклетних стійок і різних каркасних конструкцій.

Світлодіодна стрічка 220в: з Ledstorm вигідно

Наша компанія вже багато років успішно працює на ринку світлодіодної продукції, відстежуючи інноваційні технології і першими вводячи їх в свій асортимент. Ми пропонуємо клієнтам тільки найкращі моделі від перевірених європейських постачальників, близьке співробітництво з якими дає нам можливість знижувати вартість товарів до мінімальних значень. Не стала винятком і світлодіодна стрічка 220в, ціна якої ідеально впишеться в будь-який бюджет, і виправдає себе вже через місяць використання.

На нашому складі завжди в наявності будь-яка позиція з онлайн каталогу, а розвинена логістична інфраструктура дозволяє здійснювати доставку по всій Україні недорого і в максимально стислі терміни.

Последняя редакция: 2017-03-23
Публикации на тему:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.